“Bayrak Asan Dayı” kim? Balkonda bayrak asan dayı kimdir, adı ne? Bayrak asan dayı yeni fotoğrafı!

Bayrak asan dayı kim? Türkiye’nin ‘Bayrak Asan Dayı’ olarak tanıdığı internet fenomeni, bu kez Cumhuriyetin 100. yılı için aynı balkona bayrağını astı. Peki, Bayrak Asan Dayı kim? Balkonda bayrak asan dayı kimdir, adı ne? İşte, Bayrak asan dayı yeni fotoğrafı haberimizde…

“BALKONDA BAYRAK ASAN DAYI”

Türkiye’nin ‘Bayrak Dayı’ olarak tanıdığı Salih Tahtalıoğlu, Dursunbey Belediyesi tarafından kendisine hediye edilen Türk Bayrağını aynı balkona astı. Bayrak asan dayı, tüm hemşehrilerini bayraklarını iş yerlerine, evlerine asmalarını istedi.

Türkiye’nin ‘Bayrak Dayı’ olarak tanıdığı ve 3 büyük takımlardan siyasi partilere; Kremlin Sarayı’ndan Özgürlük Heykeline kadar photoshop yolu ile caps uygulamaları yapılan internet fenomeni Salih Tahtalıoğlu, 2013 yılında İHA tarafından çekilen fotoğraf sonrası bir anda fenomen haline gelmişti.

Türkiye’nin bayrak dayısı olarak ün salan Tahtalıoğlu bu kez Dursunbey Belediyesi tarafından kendisine hediye edilen Türk Bayrağını aynı balkona astı. Dursunbey Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Balkonuna Belediye ekiplerimiz tarafından kendisine hediye edilen, şanlı Türk bayrağını asan Bayrak asan dayı, 100. yıl vesilesi ile tüm hemşehrilerimizi bayraklarını iş yerlerine, evlerine asmalarını istedi” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x